WINDOWS KATALOG UYGULAMALARI

Bir tasarımcı, zamanının %30-40’lık bölümünü gerekli bilgiyi aramak ve ulaştığı bilgileri kullanılabilir hale getirmek için harcar. Müşterilerimiz, Masaüstü Online CAD Kataloğu`nu kullanarak aradıkları bilgiye daha hızlı erişebilir, bilgiyi istenilen forma rahatlıkla getirebilir ve tasarım süreçlerini çok daha kolay yönetebilirler.

Uygulamanın getirdiği avantajlar;

  • Uygun standart parçaların hızlı ve kolay bulunabilmesi,
  • Siparişlerin hatasız verilebilmesi için sipariş kodlarının hatasız olması,
  • Standart parçaların güncelliklerinin takip edilmesi,
  • Baskı maliyetlerinin azaltılması,
  • İnternet olmadan da çalışabilme,
  • İnternetten güncelleme,

ÇİZEN ile tasarlanmış parametrik standart parçalardan oluşan E-KATALOG, üretici firmaların web sitelerinden indirilebilecek veya CD ile dağıtıldığında internet bağlantısı sayesinde güncelleştirmeleri otomatik alabileceklerdir.
Firmalar bu sayede güncelliklerini koruyabilecekler ve web servis sayesinde hangi firmaların standart parçalarını kullandığı bilgisine ulaşabileceklerdir. ÇİZEN, parametrik parça tasarımını ve yönetimini sağlayan bir CAD programıdır. ÇİZEN E-KATALOG parça üreticileri, onların ürünleri ve alıcıları arasında bir köprü görevi görecektir. Tasarım firmaları tarafından kullanılacak ve dizaynın önemli aşamalarında zamandan tasarruf ederek kar edilecektir. Program sayesinde mekanik mühendisliğinde, otomotiv ve inşaat sektöründe yer alan mühendis ve tasarımcılara, katalogda bulunan binlerce parçaya doğrudan ulaşım imkanı sağlanacaktır.

WindowsCatalog
WindowsCatalog
WindowsCatalog
WindowsCatalog
WindowsCatalog